Lekker een Pizza bestellen

New_York_Pizza

 

 

 

Vorige week was ik samen met mijn moeder en we wisten niet zo goed wat we moesten eten. We deden toen lekker makkelijk en deden een pizza bestellen. Bij New York Pizza lopen nu hele leuke aanbiedingen. Als je een pizza besteld krijg je de twee gratis. We hebben toen gekeken op de website en daar stonden hele goede recensies over het bedrijf. Zo stond er dat ze een goede service hebben en rijk belegde pizza’s. We hebben toen op de website online een bestelling geplaatst. Het was alleen zeer overzichtelijk en goed aangegeven. Ook het betalen was goed beveiligd! Ik hecht daar persoonlijk veel waarde aan, dus top!

Echt een aanrader. Prosciutto_e_Funghi_Pizza-1197

We hebben in totaal maar 40 minuten hoeven wachten op de pizza’s. De pizza’s waren rijk belegd en heerlijk. Het korstje was ingesmeerd met knoflookolie en zaten lekkere kruiden op. We gaan zeker vaker een pizza bestellen bij New York Pizza. Het is echt een aanrader om hier je pizza’s te bestellen. Je krijgt een waar voor je geld. Je kan telefonisch contact opnemen om te bestellen, maar je kan ook via de website¬†een bestelling plaatsen. Als je dichtbij woont ook afhalen natuurlijk. Heel erg bedankt voor deze overweldigende pizza’s.