Een top vakantie ervaren met Vakantiehuis Dordogne

Vakantiehuis DordogneAfgelopen zomer was ik zoekende naar een leuke vakantie. Het was de bedoeling om met een groep vriendinnen van zeven personen een vakantie te gaan boeken. Zodoende namen wij met zijn alle samen een kijkje op het internet. Tegenwoordig is vrijwel alles te vinden via het internet. Via het internet belandde wij uiteindelijk op de website van France comfort. Wij bekeken de vakantie mogelijkheden en natuurlijk ook de prijzen. Zodoende zijn wij de prijzen en mogelijkheden met andere aanbieders gaan vergelijken. Na de vergelijking waren wij dan ook overtuigd. Een Vakantiehuis Dordogne kwam als beste naar voren. Simpelweg omdat een Vakantiehuis Dordogne genoeg ruimte bood voor zeven personen ook hoefden wij dan met niemand rekening te houden, want het vakantie huis was dan twee weken ons eigendom. Vandaar dat wij eindelijk dan ook onze vakantie geboekt hebben bij France comfort!

Goedkoop

Geweldige faciliteiten!

Ons vakantie huis stond gevestigd in een prachtig vakantie park. In dit vakantie park hadden wij de beschikking over vele faciliteiten zie hieronder:

Faciliteiten

 • wifi
 • 3 open lucht zwembaden
 • ligstoelen en parasols op het zonneterras
 • centrale parkeerplaats
 • animatie hoogseizoen
 • voetbalveld
 • tennisbaan
 • biljart

Omgeving:

 • fietshuur
 • huur kano’s
 • paardrijden

Vervelen was dan ook geen optie in dit vakantie park. Er waren vele mogelijke faciliteiten waar wij de beschikking over hadden. Waar wij zelf enorm van genoten hebben is het paardrijden, kano’s en fiets huren. De omgeving is namelijk prachtig en wanneer je door deze omgeving gaat fietsen, paardrijden of kano’en raak je op slag verliefd op het prachtig dordogne. Tijdens deze vakantie heb ik mezelf weer helemaal klaar gestoomd voor het volgende drukke werk jaar. Samen met mijn vriendinnen heb ik een fantastische vakantie beleefd. Wil jij een top vakantie beleven samen met een groep vrienden en/of vriendinnen? Dan raad ik jullie aan een kijkje te nemen op de website van France comfort.

France comfort